В запалі робочого дня необхідно встигати якомога більше. З такою метою записна книжка для сучасної людини є основною робочою деталлю. Саме в записній книжці структурується кожен день, план необхідних дій, строки їх виконання, обов’язкові зустрічі та інші важливі події.

Проте різноманіття вибору записних книжок, канцелярських книг та блокнотів, що за фунціоналом та дизайном сміливо конкурують між собою, дає можливість кожному вибрати ідеальний варіант для задоволення власних потреб. З кількістю запропонованих варіантів, що пропонується серед паперових виробів, є можливість виокремитися, бути собою, показати індивідуальність. Обрати власну сміливу суміш краси, стилю та функціоналу.

А скільки різновидів паперових виробів вузького призначення існує. Вони відрізняються і товщиною, і фактурою і своєю функціональністю.

До таких можна віднести:

 • Папірці для нотаток. Маленькі, але такі зручні. Які також можуть бути звичайним, чи з клейкою стрічкою нагадувати про важливу подію висячи перед очима. Класичними білими, чи кольоровими різнобарв’ям виділятися, привертаючи увагу. Дрібничка, здавалось би, але без них вже ніяк.
 • Фотопапір. Адже гарні фотографії ніколи не вийдуть з моди.
 • Копіювальний папір. Без чого неможливо швидко скласти кілька екземплярів одного документа.
 • Міліметровий папір. Без чого неможливі інженерні проекти та специфічні креслення.
 • Факсовий папір. Що набагато спрощує офісну роботу та пришвидшує отримання документів.
 • Касові стрічки. Адже без отримання касової стрічки не проходить жодна купівля.
 • Етикетки та цінники. Те, що нас так приваблює та дивує в кожному супермаркеті.

Канцелярський магазин «Кнопка»

Понад двадцять років, ми обираємо найкращі паперові вироби, для задоволення потреб кожного нашого покупця. Серед нашого асортименту більш ніж три тисячі видів блокнотів та записних книжок, близько чотириста видів папірців для нотаток, більше двохсот видів касових стрічок та цінників, різноманіття конвертів, календарів та листівок, близько ста видів канцелярських книг. Ми подбали, щоб наші паперові вироби дешево купувались, а запити найвибагливіших покупців були задоволені.

Купити паперові вироби ви можете у нашому магазині, що знаходиться у місті Ірпінь Київської області. А для тих хто бажає замовити паперові вироби, не виходячи з офісу чи дому у нас існує інтернет-магазин. Ви можете детально ознайомитися з кожною позицією нашого каталогу та здійснити замовлення всього у пару кліків. Наші консультанти обов’язково з вами зв’яжуться і погодять зручний для вас спосіб доставки.

Переваги, що ви отримаєте звернувшись до нашого магазину:

 • Наш асортимент вам прийдеться до душі;
 • Скажіть нам ваші побажання, а доброзичливі консультанти запропонують вам найкращі варіанти. Ви отримаєте приємне спілкування та збережете час;
 • У нас можна придбати паперові вироби оптом та в роздріб;
 • Спосіб доставки ви обираєте самі. По місту Київ та Ірпінь, ми маємо власну доставку;
 • Наші паперові вироби вас зрадіють не лише якістю, а і приємною ціною