Письмове приладдя – це інструмент, який використовується для створення письма. Це приладдя можна використовувати і для інших завдань, таких як креслення, малювання та живопис, але зазвичай, вони мають створювати плавну, керовану лінію.

Як обрати письмове приладдя

Обираючи маркери для повсякденного використання обирайте перш за все за кольоровою палітрою, звертайте увагу на основу маркера та на форму наконечника, чи можлива заправка.

Простий графітовий олівець потрібно обирати уважно з врахування якості паперу. За жорсткість олівці бувають: тверді та м’які. Звична шкала твердості грифеля олівця, виглядає так: Т ‒ твердий, М ‒ м’який, ТМ ‒ твердо-м’який. А європейська шкала має своє маркування: В ‒ м’який, H ‒ твердий, F ‒ щось середнє між НВ і Н, HB ‒ твердо-м’який. Ці типи шкал ще зустрічаються з буквеним маркуванням ‒ вони означають ступінь м’якості або твердості, відповідно.

Можете обирати серед таких типів ручок:

 • перові ручки;
 • кулькові ручки;
 • капілярні ручки;
 • фломастери;
 • гелеві ручки;
 • ручки з біополімерним чорнилом.
У кулькових і гелевих ручках іноді використовується чорнило, яке можна стерти. Вибір ручок за вашим побажання – це справа смаку та бажання, зручності та звички. Однак обирати необхідно з врахування: 1) розуміти власну потребу у письмовому приладді; 2) якщо треба багато писати, зверніть увагу на корпус ручки; 3) ергономічність забезпечить зручне розташування у руці; 4) підберіть товщину корпусу; 5) гумова накладка та матеріал з якого вироблена ручки.

Грифелі до цангових механічних олівців та до циркулів вибирайте із врахуванням моделі олівця та товщини стержня. Обирайте стрижні до ручок, якими пишете, чи це гелеві, масляні, кулькових, капілярні. Вибір кольору стержня за вами.

Зручно чорнила підбирати під ручку з катріджною системою, якою пишете. А кольорова гама вас порадує. Туші на водній основі для каліграфії, креслення чи малювання захоплять любого митця.

Види письмового приладдя, які представлені у нас:

 • маркери;
 • олівці;
 • ручки (перові, кулькові, капілярні, фломастери, гелеві та з біополімерним чорнилом);
 • стрижні для механічних олівців і циркулів;
 • стрижні для ручок;
 • чорнила і туш.

Канцелярський магазин «Кнопка»

Купити письмове приладдя можна оптом чи в роздріб, а ціни на нього просто феєричні. Зручно придбати письмове приладдя для подарунків онлайн у нашому канцелярському магазин «Кнопка», що знаходиться в Ірпені. Тут можна обрати вітчизняний якісний товар. Або зробити замовлення на нашому сайті інтернет-магазину. Це дуже зручно, ми перетелефонуємо вам для уточнення інформації замовлення. Ви обираєте зручний для вас спосіб доставки – самовивіз з магазину чи отримання посилки у службі доставки у вашому місті проживання. Якщо товару немає в наявності, з представленого на сайті нашого магазину, ми швидко до замовимо. Якщо ви шукаєте якісні, хороші, а головне не дорогі канцтовари, то швидко зв’язуйтеся з нами. Ми професійно швидко та оперативно зберемо та запакуємо ваше замовлення.

Чекаємо ваших замовлень!