Про компанію

У нашому магазині Кнопка, а також в інтернет-магазині ви можете купити всілякі канцтовари, як для дітей, так і для дорослих, як для роботи, так і для навчання. У нас ви знайдете канцтовари для офісу: паперову продукцію, файли і теки, зшивачи і дироколи, демонстраційні дошки, планшети та інше офісне приладдя. Також у нас величезний асортимент канцелярії для комфортного навчання вашої дитини: зошити, ручки, олівці, фломастери, кольоровий папір, креслярські інструменти, а також ранці, пенали і багато іншого. А в спеціальних підрозділах ви зможете купити товари для дитячої творчості.

Як відомо, ефективність будь-якої роботи багато в чому залежить від зручності процесу і добре підібраних інструментів і матеріалів. Відділ канцтоварів інтернет-магазину knopca.com.ua із задоволенням візьме цю технічну частину вашої роботи на себе.

Магазин канцтоварів КНОПКА займається оптовим і роздрібним продажем канцелярських товарів вже більше 10 років. Наша компанія орієнтується на оптові постачання продукції, а також роздрібні продажі для середнього і малого бізнесу. Широкий асортимент продукції дозволяє організовувати постачання товарів для фірм. Співпрацюємо як за договором, так і разовими партіями.